Про нас

    Країна сонця що сходить, прославилася не тільки своєю культурою, традиціями, а й кулінарними шедеврами. Такі традиційні японські вишукуні страви створюють саме майстри в суші-бар Імбир.  Наші майстри-сушисти - творчі люди. Адже по-іншому не вийде приготувати оригінальні страви. Знаючи технологію приготування, маючи досвід, навички, і звичайно ж фантазію - професіонали сушисти в точності повторюють традиційний рецепт і придумують свій.

    Ось завдяки такій команді сушистів, наш заклад має в своєму меню оригінальні закуски, неповторні основні страви. Адже досить змінити інгредієнти, пропорції, рибу або соус і вже вийде за смаком та видом інша закуска. Саме за оригінальний смак наших страв нас і люблять відвідувачі. Сушисти в суші-бар Імбир дуже відповідальні в роботі.

    Для приготування страв беруться тільки свіжі високоякісні інгредієнти. До компонентів пред'являються підвищені вимоги. На окрему увагу заслуговує риба, адже це основа. Причому використовується вона, як правило сирою, тому повинна бути тільки першої свіжості.

    І головне, ми маємо в собі ікіґаі - мета, яка спонукає до вдосконалення майстерності сушиста.

    

    Кредо команди суші-бар Імбир - «Це повинно бути краще, ніж минулого разу».